iletişim: info[email protected]

Hakkımızda

Hakkımızda

Sinan Korkulu

1984 yılı İstanbul doğumlu Sinan KORKULU üniversite eğitimi sonrasında bireysel olarak birbirinden başarılı sayısız projede yer almış ve 2007 yılında kendi ekibini oluşturarak, Mimari Görselleştirme, 3D görselleme, İç Mimari Tasarım-Mimari Tasarım uygulamaları ve Mimari Animasyon gibi hizmetleri kurumsal düzeyde vermeye başlamıştır.

10 yıllık tecrübesiyle başta konut inşaatı projeleri olmak üzere endüstriyel inşaat ve diğer tüm projelerde kullanılmak üzere profesyonel animasyonlar ve görselleştirme çalışmalarında bulunan firmamız müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir konseptte faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca firmamız bu alanda kendisini yetiştirmek isteyenler için 3 Ds Max + V-ray eğitimleri vermektedir.

Gerek yüklenici firmalar açısından gerekse bireysel projelerde ekonomik geri dönüşün ilk şartı olan reklam tanıtımı ve buna bağlı olarak gelişen reel satışların kazanca dönüşmesinde son derece önemli fonksiyonları bulunan mimari görselleştirme çalışmalarımızı internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ayrıca 3D teknolojisini öğrenmek isteyenler için profesyonel 3Ds Max+V-ray eğitimleri kuruluşumuz tarafından verilmektedir.

3 boyutlu animasyonların ve mimari görselleştirmelerin varlığı ile projenizi değerli bir yatırım aracına dönüştüren profesyonel çalışmalarımız hakkında bizlere günün her saati ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Önceliğimizin sizler olduğunu lütfen unutmayın.

Saygılarımla

Sinan KORKULU

Kullanılan Programlar

Autodesk 3Ds Max + V-ray

Autodesk Autocad

Autodesk Maya

Google Sketch-Up

Lumion 3D

Adobe Photoshop

Adobe Illustrator

Adobe After Effects

0

Proje tamamlandı

0

Toplantı yapıldı

0

Kahve içildi

0

Memnun müşteri