3D Modelleme İle Firmanızı Dünyaya Tanıtın

3D Modelleme İle Firmanızı Dünyaya Tanıtın

Baş döndürücü bir hızla ilerleyen teknolojinin Özellikle firmalara sağladığı avantajlar ticaretin şekillenmesinde büyük rol oynuyor. Bu bağlamda geliştirilen 3d modelleme teknikleriyle firma ve işletmelerin fonksiyonel olduğu kadar dinamik bir animasyon filmi ile potansiyel müşteri kitlesine ulaşması son derece kolay bir şekilde gerçekleşir. Dolayısıyla kazancın artmasının temelde hedeflendiği bir tanıtımın en üst seviyede gerçekleşmesini sağlayan 3D modelleme çağımızda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle inşaat firmalarının yapımına yeni başladığı veya kısmen tamamladığı projelerinin finansman giderlerini minimuma çeken ilk satışları bu yöntemle gerçekleştirmesi bakımından projenin başarısına büyük katkı sağlar.

3 D Mimari Modelleme Nedir?

Animasyon filmlerinde en büyük avantaj kullanabileceğiniz figürlerde sınırsız bir uygulama alanına sahip olmasıdır. Sözgelimi binalar, sosyal tesisler insanlar ve her türlü canlı-cansız objenin kullanılması animasyon filmlerinde pekâlâ mümkündür. Birçok efektin ilave edilebildiği ve grafik tasarımlarla desteklenen bu tarz projelerde hayal gücünün sınırlarını zorlayan birçok mimari proje günümüzde halen başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca hali hazırda animasyon filmler zaten sinema filmlerinde izlenmekte ve büyük ilgi uyandırmaktadır. Aynı olayın mimariye uyarlaması olan “Animtr” olarak adlandırılan 3 boyutlu bu filmler tanıtım açısından birebir kitle iletişimi sağlarlar.

3D Görselleştirme/ Modelleme

3D görselleştirme olarak ta tanımlanan bu sistem profesyonel bir ekip marifetiyle hayata geçirilir. Bu noktada hemen kısa bir hatırlatmada bulunalım. Reel yaşamda bir projenin çok kaliteli ve son derece fonksiyonel bir yapı oluşturulması bu projenin ekonomik geri dönüşünü garanti etmez. Çünkü projenin reklam ve tanıtım alanında işini bilen bir kuruluş tarafından hassasiyetle hazırlanması, aynı zamanda bu firmanın 3D alanında yeterli derecede bilgi birikimi ve deneyime sahip olmasını gerektirir.

Yoruma kapalı.